Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Działalność urzędu w czasie pandemii COVID-19

K O M U N I K A T
 
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy w nawiązaniu do treści § 12 ust. 1 i 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020r. poz. 878) informuje, że od dn. 25 maja 2020r. zmieniają się zasady bezpośredniej obsługi obywateli przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych, tj.:
 
- do odwołania wykonywanie zadań przez urząd administracji publicznej lub jednostkę organizacyjną wykonującą zadania o charakterze publicznym może podlegać ograniczeniu polegającym na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom (ust. 1);
 
- do odwołania w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów (ust. 2).
 
Ww. zmiany mają związek z art. 46 pkt 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020r. poz. 875).
 
W związku z powyższym w Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy obowiązują od dn. 25 maja 2020r. do odwołania zasady określone w § 12 ust. 2 ww. rozporządzenia.
 
Marek Chorzępa
Kujawsko-Pomorski
Wojewódzki Inspektor
Nadzoru Budowlanego

Autor: Rafał Lempke

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-11-07 18:15przez: Rafał Lempke
Opublikowano:2021-01-20 00:00przez: Rafał Lempke
Podmiot udostępniający: Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy
Odwiedziny:2491

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.